Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Babu

Ahoj, já jsem Babel Dakam, alias Babu. Se mnou se panička věnuje výcviku, prý jsem moc šikovná, tak možná časem zkusíme složit nějaké zkoušky... Začínám také s tréninkem agility, jde mi to krásně, ale na Deminku ještě zdaleka nemám...mně se totiž líbí dělat hlavně blbinky, než se soustředit na hezké provedení. Ale brzy se polepším a budu dělat paničce jen a jen radost. Taky umím chytat talíř neboli disk.

Jinak mojí nejoblíbenější disciplínou je být všude první a mít všechny hračky, ňamky, které měla Deminka , takže mě páníčkové často hubují, že jsem vtěrka a mazánek, všeobecně jsem hodně rozmazlená, ale oni mě milují, umím totiž krásný kukuč, kterému málokdo odolá .

Foto by Aneta Jungerová

  

Foto by Maja

     

Jsem ale řazená do nestandardu kvůli velkému množství bílých znaků, to ale neznamená, že nebudu 
(r)aplice se vším všudy...

Narodila jsem se 20. 12. 2008 v chovné stanici DaKaM. Více informací o dalších sourozencích tedy najdete v odkazu DaKaM.

Vzhledem k datu narození se váže i znamení ve zvěrokruhu. Pro mne připadá znamení Střelce.

PES STŘELEC:

Mimořádně přátelský pes, který rozumí svému okolí a dokáže je okouzlit ohromným optimismem. Rád navazuje kontakty a má radost, když se může zapojit do každé činnosti. Být při všem je pro něj strašně důležité. Při práci je spíš vybíravý, protože nemá výrazný smysl plnit své povinnosti. Často mívá trochu pocit, že se narodil k něčemu vyššímu. Když je ale svojí věcí fascinován, dokáže se do ní pustit s ohnivým elánem. Postavíme-li mu do cesty překážky, rychle ztrácí motivaci s výjimkou případů, kdy se cíl opravdu vyplatí. Vždy je připraven si hrát. U tohoto psa trvá trochu déle než opravdu "dospěje" a stane se rozumnějším. Pes ve znamení střelce potřebuje velkorysého majitele, extroverta, který vidí život velkoryse a s nadhledem.

(Psí horoskopy z astropraxe - vytvářela švýcarská astroložka Ursula Liechtiová)

 

TOPlist
obrázek Nechte si vytisknout fotku Vašeho psa/kočky nebo jiného mazlíka na tričko, mikinu nebo hrneček...